РОЗВИТОК ВНУТРІШНІХ СИСТЕМ
ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ВИЩОЇ ОСВІТИ

23 травня в головному корпусі Національного університету «Львівська політехніка» відбувся захід, присвячений забезпеченню якості вищої освіти під назвою «Система внутрішнього забезпечення якості освіти згідно з європейськими принципами». Участь у ньому взяла кандидат технічних наук, асистент кафедри комп’ютерної інженерії Луцького НТУ Лариса Поліщук.

Лариса Поліщук була однією з представників українських вишів, безпосередня наукова діяльність яких пов’язана зі сферою розробки програм, акредитації та забезпечення якості вищої освіти. До дійства, яке розпочалось опівдні, також були долучені представники організацій, які займаються питаннями забезпечення якості вищої освіти, а також делегати від аналітичних та дослідницьких центрів, експерти.

Семінар було організовано за сприяння Американської Ради з міжнародної освіти за підтримки Чеської агенції розвитку та Посольства Республіки Чехія.

Під час роботи семінару було розглянуто низку важливих питань, які стосуються побудови системи внутрішнього забезпечення якості освіти згідно з європейськими стандартами, чеського досвіду щодо внутрішнього забезпечення якості у вищій освіті, акредитаційних стандартів вищої освіти Чеської Республіки.

До слова, спікерами семінару були Іржи Смрчка – доктор наук, директор департаменту Національного Акредитаційного Бюро вищої освіти Республіки Чехія, який у 2006-2016 рр. займав посаду генерального секретаря Акредитаційної комісії Республіки Чехія та Владіміра Дворакова – професор Університету Економіки (м. Прага). В період з 2006 по 2016 рр. Владіміра Дворакова очолювала Акредитаційну комісію Республіки Чехія.

Семінар дав можливість усім учасникам поглибити свій рівень знань у системі внутрішнього забезпечення якості освіти відповідно до європейських стандартів, що в прийдешньому стане підґрунтям продовження реформування вищої освіти нашої країни.

Лариса Поліщук,
асистент кафедри комп’ютерної інженерії