«Сади зростання» в ЛНТУ продовжують розширюватися

Все більшої популярності набуває проєкт міського городу «Сади зростання», який був започаткований влітку на території Луцького національного технічного університету, за ініціативи керівника стартап школи ЛНТУ Максима Войчука, ГО Zerowaste Lutsk, Луцькою міською радою, ГО Інститут транскордонних ініціатив та ГО Полюс росту.

ФОТО

Відтепер, до ініціативи долучились здобувачі  3 курсу освітнього рівня бакалавр ОП «Агрономія» та ОП «Аграрна інженерія», а також науковці ЛНТУ. Зокрема, старший викладач кафедри агрономії Марія Августинович, поділилась своїми знаннями щодо застосування біологічних методів захисту та удобрення сільськогосподарських культур саме на таких локаціях.

ФОТОФОТОФОТО

Професор кафедри аграрної інженерії Володимир Дідух розповів здобувачам як правильно спланувати ділянку аби максимально використати простір та як правильно впровадити технологію вирощування культур з урахуванням органічного аспекту.

ФОТОФОТО

Тішить, що окрім цікавої та корисної інформації здобувачі можуть набувати і практичних навичок щодо формування теплих грядок, вивчати технологію їх закладання та подальшого догляду.