ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

У Луцькому національному технічному університеті 25 травня 2017 року відбудеться VI всеукраїнський науковий семінар молодих вчених та студентів «Проблеми і перспективи енергозбереження в комунальному господарстві та на промислових підприємствах».

До участі у семінарі запрошуються молоді вчені, аспіранти, магістранти та студенти.

НАПРЯМКИ РОБОТИ СЕМІНАРУ:

1.    Енергозбереження в міському та комунальному господарстві.

2.    Відновлювані джерела енергії.

3.    Енергоаудит.

4.    Комерційний облік електроенергії в умовах ринку.

5.    Енергозбереження в промислових установках і приладах.

6.    Компенсація реактивної потужності в системах електропостачання.

7.    Діагностика, контроль та вимірювання в електроенергетиці.

УМОВИ УЧАСТІ У СЕМІНАРІ

Для участі у семінарі на e-mail оргкомітету необхідно надіслати електронний варіант наступних документів:

1. Заявку НА КОЖНОГО УЧАСНИКА! (автора та співавторів) за формою(приклад заявки в запрошенні)

2. Матеріали статті (тез).

Матеріали, що надіслані після вказаного терміну та не відповідають вимогам до оформлення, не розглядатимуться.

Попередню програму роботи семінару буде надіслано учасникам на e-mail.

Робочі мови семінару: українська, російська та англійська

МАТЕРІАЛИ СЕМІНАРУ

Матеріали доповідей будуть опубліковані в авторській редакції у збірнику матеріалів семінару та розіслані на електронну адресу учасників у форматі*.pdf.

Робоча мова семінару: українська

Матеріали семінару

Планується видання матеріалів семінару на мовах оригіналу (українська, російська та англійська мови):

Тез доповідей (обсяг: до 4 - повних сторінки формату А5).

Текстовий редактор Microsoft Word 2003.

Шрифт Тimes New Roman 10 pt. Інтервал - одинарний. Абзацний відступ – 0,6 см.

Параметри сторінки: усі поля - 1,5 см; без нумерації сторінок.

Індекс УДК – Times New Roman, 10 pt, напівжирний, з лівого краю, без абзацу;

назва доповіді – через один рядок - Times New Roman, 11 pt, усі великі літери, напівжирний, по центру;

прізвище та ініціали автора, науковий ступінь, вчене звання – через один рядок – Times New Roman 10 pt, напівжирний, з правого краю;

повна назва організації – Times New Roman 10 pt, курсив, з правого краю; порожній рядок;

текст (рекомендується наявність розділів: актуальність роботи (стислий вступ із зазначенням мети), матеріали та результати дослідження, висновки) - Time New Roman, 10 pt, по ширині;

формули: по центру; редактор MS Equation Editor, нумерація арабськими цифрами у дужках праворуч, перед та після формули порожній рядок;

рисунки: по центру; перед та після рисунку – порожній рядок; підпис до рисунку – по центру, без крапки на кінці;

таблиці: по центру; перед та після таблиці – порожній рядок; заголовок з абзацу, без крапки на кінці;

література – по центру, напівжирним; пункти списку по ширині, нумерація в ручному режимі.

Останній термін розгляду матеріалів статей та тез доповідей: 30 квітня 2017 року.

Адреса оргкомітету: 43018, Україна, Волинська обл., м. Луцьк, Луцький НТУ, вул. Львівська, 75, ауд. 103 (корпус А).

Відповідальний секретар: Бандура І.О, к.т.н., доцент кафедри електропостачання

E-mail: bandura1975@i.ua