Ще одна перемога студентки Луцького НТУ
на Всеукраїнському конкурсі наукових робіт!

22 березня 2016 року студентка факультету бізнесу Юлія Хом’ярчук взяла участь у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Маркетинг, управління персоналом та економіка праці», секція «Маркетинг», який відбувся в Харківському національному економічному університеті ім. С. Кузнеця.

Результат участі Юлії в підсумковій конференції конкурсу – диплом переможця ІІІ ступеня.

Студенка ділиться враженнями: «Харків зустрів нас тепло. Перед початком конференції нам провели екскурсію корпусами університету, розповіли його історію, структуру. На конференції у секції «Маркетинг» виступили з доповіддю і поділилися своїми думками та новими ідеями 33 учасники-представники навчальних закладів з усіх куточків України.

Це мій перший досвід участі у таких конференціях та чудовий шанс дізнатись багато нового і цікавого. Я вкотре переконалась, що не помилилась, обравши таку цікаву та креативну спеціальність як «Маркетинг».

Вітаємо Юлію та наукового керівника – професора Валентину Морохову з перемогою та бажаємо подальших успіхів, наснаги та нових досягнень!

Деканат факультету бізнесу