Доброчесність – це моральна якість та чеснота. Водночас, вона є предметом багатьох наукових досліджень в контексті морально-етичного критерію до кандидатів на посади в органи влади.

Без доброчесності сьогодні не може існувати ніяка сфера життєдіяльності ані людини, ані держави в цілому. Ба більше, особливо гостро дотримання принципів доброчесності сьогодні стоїть перед академічною спільнотою. Не дарма ж існує окреме поняття саме академічної доброчесності.

Наскільки добре орієнтуються студенти у поняттях доброчесності сьогодні перевіряли самі здобувачі на тематичному брейн-рингу в ЛНТУ.

Брейн рингБрейн рингБрейн рингБрейн рингБрейн ринг

Організатори заходу – відділ забезпечення якості освітнього процесу, ліцензування та акредитації на чолі із керівником Оленою Кузьмак, а також представники студентського самоврядування ЛНТУ. Головні герої батлу – команди-представники кожного факультету та студенти ТФК ЛНТУ.

Брейн рингБрейн рингБрейн рингБрейн ринг

Привітала учасників інтелектуального змагання та побажала здобути найкращих результатів у брейн-рингу перший проректор ЛНТУ Надія Ковальчук: «Я переконана, що в кожного із вас чесність є основною моральною якістю. Ви є тими людьми, які знають, що головне бути чесними самими перед собою, дотримуватись принципів доброчесності, поважати свою думку та думку інших. Я бажаю кожному з вас перемогти у чесній та відкритій боротьбі, вивчити щось нове та почути щось і цікаве у тих питання, які сьогодні для вас прозвучать. Бажаю кожному і надалі бути впевненими в собі, бути кращими, аніж ви були вчора, перемагати самих себе і досягати лише успіхів».

Брейн рингБрейн рингБрейн рингБрейн ринг

За допомогою жеребкування команди визначилися із черговістю у батлах.  Вони змагалися між собою у відповідних турах, аби дійти до фінальної боротьби між двома найкращими командами-знавцями академічної доброчесності.

Подекуди питання були не важкими, а іноді змушували задумуватися усіх учасників брейн-рингу. Утім, кожне запитання стосувалося тематики академічної доброчесності, його загального поняття, реальних життєвих випадків у світовій історії та сьогоденні.

Брейн рингБрейн рингБрейн ринг

За результатами брейн-рингу, були обрані кращі студентські команди, які здобули найбільше балів. Отож, четверте місце отримали студенти факультету бізнесу і права, третє місце посіла команда факультету цифрових, освітніх та соціальних технологій, друге місце вибороли здобувачі Технічного фахового коледжу ЛНТУ, а переможцями стали студенти факультету транспорту та механічної інженерії.

Вітаємо учасників та переможців і закликаємо долучатися до наступних інтелектуальних змагань в ЛНТУ!

Брейн рингБрейн рингБрейн рингБрейн рингБрейн ринг