На факультеті митної справи, матеріалів та технологій уже традицією стало проведення тематичних брейн-рингів. Сьогодні змагання справжніх інтелектуалів було приурочене Міжнародному дню захисту прав споживачів.

«Мабуть, всі ви погодитеся, що знати все – неможливо, але без ерудиції, вміння логічно мислити, практично використовувати власні знання, шукати і знаходити необхідну інформацію в сучасному світі - не обійтись. Тож сьогодні ми перевіримо, чи знають наші здобувачі вищої освіти свої права як споживачі», - із такими словами захід розпочали його ведучі.

ФММТФММТФММТФММТ

Привітала учасників брейн-рингу декан факультету митної справи, матеріалів та технологій Валентина Ткачук, відзначивши важливість для кожного розумітися у своїх правах та вміти їх впевнено відстоювати. Тож  сьогоднішнє змагання є актуальним для студентів різних освітніх напрямів, а перемогу здобуте та команда, яка найкраще знається на правах споживачів. Декан побажала успіхів кожному та перемоги найкращим.

Загалом свої сили представляли дві збірні команди ФММТ. Оцінювали їхні знання й здібності кваліфіковане журі у складі заступника декана з молодіжної політики та профорієнтації Віталія Поліщука; завідувача кафедри товарознавства та експертизи в митній справі Олени Пахолюк; завідувача кафедри технологій легкої промисловості Людмили Назарчук.

ФММТФММТФММТФММТ

Молодь вправно давала відповіді на питання, які стосуються законодавства щодо захисту прав споживачів, відомих особистостей, особливостей «куточка споживача» та умовних ситуації, які стосуються відстоювання прав споживачів.

Таким чином, найбільшу кількість балів і приз від декана ФММТ отримала команда під назвою «Сімʼя», а їхні суперники «Спеціалісти» - відзначені заохочувальними подарунками.

ФММТФММТФММТФММТФММТ