Школярів ознайомили зі спеціальностями машинобудівного факультету Луцького НТУ

У Луцькому національному технічному університеті для школярів влаштували справжню екскурсію закладом вищої освіти. Учні Княгининівської, Рокинівської та Гірко-Полонківської шкіл мали чудову нагоду ознайомитися зі спеціальностями машинобудівного факультету, відвідали сучасні лабораторії та на власні очі побачили, як це бути студентом.

Відтак, зустрів майбутніх абітурієнтів декан МБФ, к.т.н., доцент Ігор Цизь. Він розповів юнакам та юнкам детальніше про факультет та спеціальності й специфіку навчання у машинобудівній галузі.

Потому завідувач кафедри автомобілів і транспортних технологій, к.т.н., доцент Ігор Мурований розповів школярам про діяльність кафедри та спеціальності, яким тут навчають. А також продемонстрував технічні можливості, провівши екскурсію приміщенням, де власне студенти працюють із автомобілями.

Натомість завідувач кафедри галузевого машинобудування і лісового господарства, к.т.н., доцент Віталій Пуць показав учням сучасну, до речі унікальну на Волині, лабораторію швейної індустрії, котру нещодавно відкрили у Луцькому НТУ.

На продовження екскурсії, школярів завезли на вулицю Польову, де саме розпочиналося урочисте відкриття автодрому Луцького НТУ. Зазначимо, що проект автодрому реалізували студенти та викладачі університету після того, як ініціатива увійшла в перелік кращих на конкурсі соціально-інноваційних проектів, що проводився у ЗВО навесні 2018 року. Автодром є аналогом справжньої дороги із нанесеною розміткою, дорожніми знаками та світлофорами. Автомобільна територія призначена для навчання керування ТЗ та для контраварійного водіння чи дріфтування. Під час урочистого відкриття автодрому школярам продемонстрували потужності авто звуку, елементу дріфту та автослалому.

Потому на учнів чекало частування солодощами та теплим чаєм, а також екскурсія кафедрою військової підготовки Луцького НТУ, де дітям показали військову техніку.

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ та колектив МБФ