Шоу «Мій зможе!» в Луцькому НТУ

Першого квітня, у міжнародний День сміху відділ культури Студентської Ради Луцького НТУ організував розважальне шоу-гру «Мій зможе!». Ведучими шоу стали Ірина Гаранчевська та Антон Безносиков. З перших хвилин програми публіку «запалив» Роман Ковальчук, виконавши кавер на пісню Кузьми Скрябіна «Старі фотографії».

Всього у шоу взяли участь 5 пар – студенти різних курсів та факультетів, об’єднані бажанням повеселитися, дізнатися більше один про одного та перевірити себе та свого партнера.

Першими на сцену вийшли Іванна Степанюк та Андрій Ковальчук, які познайомились, разом виконуючи домашнє завдання. Друга пара – Марія Кусик та Юрій Якимчук – познайомилися в тренажерному залі, продовживши спілкування в соцмережах. Третьою парою були Яна Луцюк та Олександр Пянило. Познайомилися вони на танцях. Найнесподіванішою виявилася 4 пара – колоритний переодягнений персонаж Оксана та Василь Лотошинський. П’яту пару ведучі обрали з залу, і ними стали Василина Дунь та Андрій Синчина.

Під час проходження конкурсів хлопці демонстрували знання з географії, витривалість, вміння цілитись та навіть робити манікюр!

Найважчим, на думку дівчат, був конкурс про фільми, адже на нього була поставлена лише 1 фішка однієї учасниці – Іванни, інші дівчата були невпевнені у своїх партнерах. Після чотирьох конкурсів нас покинула екстравагантна пара Василя і Оксани, після шести – Андрія і Василини, після дев’яти –  Олександра і Яни.

Перед фінальним конкурсом виступала для усіх Ілона Максимчук. Переможцями у грі стали пара №1 – Іванна Степанюк та Андрій Ковальчук. Хлопець зумів напівсидячи біля стіни з дівчиною на руках просидіти 1:30 хв, після чого Іванна з гордістю могла сказати «Мій зміг»! Переможцям було вручено приз – сертифікат на 2 безкоштовних обіди в піцерії «Сіті-Pizza».

«Зважаючи на такий вітряний та похмурий день, шоу «Мій зможе» гарантовано підняло настрій усім присутнім. Конкурси були захоплюючими, але, разом з тим, і складними. Сподобалося, як один з учасників виконував завдання, де потрібно одночасно качати прес і чистити картоплю. І хоч він не встиг почистити потрібну кількість, це все ж було сильно! Дуже неочікуваною була пара Оксанки та Васі, які, на жаль, вийшли з гри першими. Вони запалювали зал своїми жартами та приколами», – поділилась враженнями студентка гр ЕП-11 Юлія Пустовіт.

Один з організаторів дійства, голова відділу культури Студентської Ради Луцького НТУ Дарія Богданович, зазначила, що це перший великий захід в стінах університету, який у цьому семестрі організував відділ культури. Ідея виникла набагато раніше, але щоб її втілити, довелось докласти чималих зусиль. Адже це і самі конкурси, і сценарій, і відеоролики, і підбір учасників. Поділилася з нами враженнями і сама переможниця гри Іванна Степанюк: «Ми прийшли на шоу, щоб просто розважитися. Кожен хоч на трішки відволікся від проблем і зміг щиро посміятися і підтримати своїх друзів. Щиро вдячна організаторам – ви молодці, продовжуйте в тому ж дусі! А студентам бажаю бути трошки активнішими. Студентське життя так швидко минає – тож насолоджуйтеся!»

Галина МИКИТЮК