SKF Care відданість принципам
сталого розвитку

20 жовтня 2015 р. в рамках вивчення дисципліни «Технологія створення і ведення бізнесу» для студентів груп ФК-41, ФКС-21 старшим викладачем кафедри фінансів Оленою Чуль було організовано екскурсію на АТ «СКФ Україна» (Публічне) – єдине в Україні підприємство-виробник роликових конічних підшипників та компонентів до них.

АТ «СКФ Україна» (Публічне) є основним постачальником конічних підшипників для провідних автомобільних та тракторних заводів СНД (ГАЗ, КАМАЗ, МАЗ, МТЗ, КрАЗ та інші), потужним постачальником підшипників для конвеєрних заводів–лідерів-виробників автомобільної техніки Європи, Америки та Азії, а також надійним постачальником компонентів (кілець післятокарної обробки, сепараторів та роликів) для заводів корпорації SKF. Завдяки досвіду технічного партнерства з виробниками обладнання та кінцевими споживачами підприємство пропонує не просто товари, а повністю інтегровані рішення, які допоможуть клієнтам досягти поставленої мети.

Провідний інженер з маркетингу АТ «СКФ Україна» (Публічне) Микола Жучко ознайомив студентів з історією створення і функціонування підприємства, особливістю організації виробничого процесу. Пан Микола зазначив, що нині підприємство постачає підшипники в країни СНД та Європи, Азії та Америки.

Під час екскурсії виробничими площами студенти побачили цех виробництва поковок, шліфувально-складальні канали, автоматно-токарний і роликовий цехи, а також переконалися у наявності високого технологічного рівня, сучасного обладнання лабораторій та контролю в процесі виробництва.

Як зазначив Микола Жучко, успіх підприємства забезпечують не лише сучасні технології та прогресивні моделі управління бізнесом, а й система цінностей SKF Care, в основу якої покладено турботу про працівників, довкілля та громадськість.

По завершенню екскурсії студенти подякували керівництву АТ «СКФ Україна» (Публічне) за можливість отримати практичний досвід з основ організації бізнесу та висловили надію на подальшу співпрацю університету з підприємством.

Олена Чуль,
старший викладач