SmartFin – розумний помічник для розрахунку заробітної плати

З початком нового навчального року магістри спеціальності «Облік і оподаткування» активно взялись за освоєння нових бухгалтерських програм.

Однією з таких програм, є онлайн сервіс «SmartFin». Програма призначена для розрахунку заробітної плати. Розробником програми є команда українських спеціалістів на чолі з Анною  Бондаренко.  Програма належить до хмарних програм, тобто для її використання потрібний лише Інтернет та електронна адреса користувача для реєстрації.

Лабораторні заняття, на яких використовується онлайн сервіс «SmartFin», проходять цікаво, адже  студенти відчувають себе практикуючими бухгалтерами реальних підприємств.

Відгуки студентів про програму:

Завадська Надія: Програма SmartFin мене особливо зацікавила. Вона містить чітко структуровану систему кадрового обліку, основні документи для розрахунків з працівниками по заробітній платі та інших виплатах. Програма зручна та корисна для практикуючих бухгалтерів.

Гаврилюк Марія: Програма SmartFin дуже зручна у використанні та легка для розуміння. Працюючи у цій програмі я зрозуміла, що будь-яка людина з легкістю впорається з нею. Послідовність дій досконало продумані в самій програмі, що дуже полегшує і пришвидшує роботу. Мені ця програма дуже сподобалася, тому я раджу її для людей які шукають щось подібне.

Костечко Валентина: Ідея програми хороша, зрозумілий інтерфейс, присутнє оновлення даних. Найбільше вона підходить для малих підприємств. Фізичним особам-підприємцям дана програма значно полегшить роботу. Проте було б доцільно додати можливість заблокувати попередні періоди, бо навіть ненароком можна відредагувати потрібну інформацію.

Щиро дякуємо розробникам, а особливо Анні Бондаренко, за надану можливість використовувати онлайн сервіс «SmartFin» в навчальному процесі.

Наталія Голячук, к.е.н., доцент кафедри обліку і аудиту Луцького НТУ