«SmartFin»: студенти Луцького НТУ можуть відчути себе реальними підприємцями

Студенти факультету обліку та фінансів Луцького національного технічного університету мають змогу не лише вивчати теорію, а й практикувати на реальних бізнес-програмах.

Так, доцент кафедри обліку та аудиту Наталія Голячук розповіла, що на дисципліні «Інформаційні системи та технології обліку та аудиту» студенти навчаються за допомогою програми «SmartFin»: «Для того, аби студенти могли практикувати, я вже впродовж трьох років шукаю компанії, що надають нам безкоштовно програми для навчання. Цього навчального року ми, за сприяння ректора вишу Петра Савчука, підписали три договори із різними компаніями. Серед них розробники онлайн сервісу «SmartFin» - це реальна програма з якою працюють підприємці, вона використовується для розрахунку заробітної плати. Її автор Анна Бондаренко надала можливість нашим здобувачам освіти нею безкоштовно користуватися, тобто навчатися, практикувати, уявляючи себе на місці бухгалтера тощо. Програма належить до хмарних технологій, до неї не потрібно купувати ліцензій чи дисків, просто через мережу Інтернет та свою електронну адресу під’єднатися».

Окрім того, освітянка передбачає, що незабаром усі українці користуватимуться так званими хмарними інструментами: «Зараз інформаційні технології стрімко розвиваються, а наші студенти мають йти навіть не в ногу, а на крок попереду них. Ми стараємося їх навчати відповідно. Взагалі, моє передбачення, що через рік два усі перейдуть на ці хмарні технології».

Олександра Містюк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab=al...