Співчуття родині декана факультету КНІТ

Колектив та ректор Луцького національного технічного університету висловлює щирі співчуття декану факультету комп’ютерних наук та інформаційних технологій Редьку Ростиславу Григоровичу у зв’язку із непоправною втратою брата Валентина Григоровича, який так несподівано і рано пішов з життя у віці 55 років.

Важко підібрати слова, які б змогли хоч на краплинку применшити біль від утрати в ту хвилину, коли зупиняється серце рідної людини. У цей важкий для Вас час, ми разом з вами низько схиляємо голову у скорботі, сумуємо та висловлюємо підтримку.

Нехай опіка Всевишнього полегшить гіркоту втрати Вам та вашим близьким, а наші молитви та щирі співчуття будуть підтримкою у вашому родинному горі.