Співпраця Луцького НТУ з Малою академією наук

Викладачі Луцького національного технічного університету співпрацюють з Волинською обласною Малою академією наук. Зокрема, на сьогодні 7 викладачів ЛНТУ є керівниками секцій ВО МАН.

При кафедрі комп’ютерної інженерії на постійній основі діють два гуртки:

«Електроніка та приладобудування» керівник Ніна Здолбіцька;

«Технології програмування» керівник Андрій Коцюба.

Слухачами гуртків є учні 8-10 класів. Заняття відбуваються двічі на тиждень по 3 астрономічних години.

Організація гурткової роботи прикладного напрямку сприяє глибшому розкриттю закономірностей фізичних процесів, забезпечує можливості для ознайомлення дітей із методами наукових досліджень, розвитку інтересу до техніки, виробленню конструкторських здібностей, допитливості, ознайомлення із новими галузями науки та техніки, новими професіями інженерно-комп’ютерного спрямування.

Під час занять з програмування учні розв’язують цікаві нестандартні прикладні задачі, вчаться аналізувати інформацію, творчо мислити. Основну увагу приділяють програмуванню мовою С++, проте розглядають й інші технології. Комп'ютерні програми проникають у всі рівні життя сучасної людини, тому знання з програмування завжди будуть актуальними та затребуваними.

Про те, як стати слухачем секції ВО МАН, можна дізнатися на сайті http://vvman.lutsk.ua/context/sl.html або в керівників гуртків згідно розкладу занять.

Світлана Лавренчук,
асистент кафедри комп’ютерної інженерії