Співпраця Луцького НТУ
з «Моdern Engineering»

8 жовтня 2015 року професорсько-викладацький склад кафедри комп’ютерного проектування верстатів та технологій машинобудування  (КПВ та ТМ) разом зі студентами спеціальностей «Технологія машинобудування» і «Металорізальні верстати та системи» відвідали ТОВ «Моdern Engineering», яке входить у міжнародний холдинг «Модерн-Експо».

Візиту на одне з провідних підприємств Волині передувала робоча зустріч завідувача кафедри КПВ та ТМ професора Віктора Рудя з директором ТОВ «Моdern Engineering» Олександром Вісином, яка відбулася 22 вересня 2015 року.

Під час зустрічі керівниками своїх підрозділів було обговорено основні стратегії і тактики майбутньої співпраці. Саме тому результатом плідної роботи під час зустрічі стало отримане запрошення відвідати колективу кафедри КПВ та ТМ зі студентами сучасне європейське підприємство ТОВ «Моdern Engineering» .

На сьогодні виробництво на підприємстві здійснюється на сучасному високотехнологічному обладнанні, вся продукція сертифікована за міжнародними стандартами якості CE, GS від T?V, ISO. Підприємство сміливо можна назвати успішним, бо з невеликого регіонального виробника йому вдалося стати великим міжнародним партнером завдяки сучасній стратегії розвитку виробництва.

На підприємстві в основному використовують найсучасніші технології. Станки виробництва Італії, Швейцарії, Німеччини. Також на ТОВ «Моdern Engineering» використовується найновітніше обладнання. Фахівці підприємства відвідують спеціалізовані виставки, вивчають інновації.

Після закінчення надцікавої та корисної екскурсії завідувачем кафедри КПВ та ТМ Віктором Рудем та директором ТОВ «Моdern Engineering» Олександром Вісином було намічено основні етапи майбутньої стратегії співробітництва між нашими структурними підрозділами, а саме:

1) на договірних засадах проводити стажування професорсько-викладацького складу кафедри на базі ТОВ «Моdern Engineering» ;

2) проводити виробничу практику студентів спеціальностей «Технологія машинобудування» і «Металорізальні верстати та системи» за індивідуальними планами;

3) спільними зусиллями проводити дипломування студентів за тематикою, яка відповідає виробництву ТОВ «Моdern Engineering»;

4) систематично проводити виїзні засідання ДЕК на базі підприємства.

Щоб бути успішними і конкурентоздатним, необхідно ефективно працювати, виготовляти «правильний» продукт, ставити складні але досяжні задачі, підбирати команду професіоналів. Якщо продукт відповідатиме стандартам, він буде затребуваний.

Олександр Повстяной,
доцент кафедри