У 2024 році розпочалась друга частина програми ECIU4Ukraine (Vol. 2) – проєкту «Солідарні з Україною» (частина 2), що фінансується Національним агентством академічних обмінів (NAWA) для університетів України.

Перший проректор ЛНТУ Надія Ковальчук 12–14 березня 2024 року в Лодзькому Політехнічному університеті взяла участь в проєкті «Research Week in TUL». Його метою було знайомство з можливостями університетів та започаткування нової й посилення існуючої українсько-польської співпраці, адже участь  у заході взяли представники 10 українських закладів вищої освіти, зокрема з Харкова, Львова, Києва та Луцька.

ПольщаПольща

Упродовж двох днів представники українських закладів мали змогу послухати цікавих спікерів, обговорити наукові ідеї та обмінятись досвідом. Тренінг директорки Центру міжнародного співробітництва пані Дороти Піотровської дозволив відчути ще більшу підтримку та обговорити подальші напрямки наукової співпраці.

ПольщаПольщаПольща