Студентська приймальна ЛНТУ продовжує дивувати абітурієнтів новими зустрічами та цікавими знайомствами. У літній вечір п’ятниці для наших вступників студенти влаштували спортивний івент.

спортспортспортспорт

Обравши за локацію «зелену зону» на території ЛНТУ, молодь чудово провела час за іграми у волейбол, твістер, бадмінтон і багато іншого. Студенти знайомилися із новими вступниками та розповідали їм про життя у Політесі, навчання, викладачів та дозвілля. Разом з тим, абітурієнтам дали поради щодо умов вступу та поділилися лайфхаками, як не боятися та не панікувати під час вступної кампанії.

спортспортспортспортспортспорт

Спортивні вечорниці студенти розбавили обливаннями прохолодною водою, жартами та гучним сміхом, смаколиками і, звісно ж, приємнощами нових  знайомств.

В ЛНТУ так креативлять завжди… Тож чекаємо молодих, активних та ініціативних у нашій політехівській команді!

З вірою у ЗСУ, обирай ЛНТУ!

спортспортспортспортспортспортспортспортспортспорт