8-9 грудня у м. Дніпро відбулася грандіозна подія у світі змішаних єдиноборств ММА - професійний турнір гран-прі Vataga. Змагання такого рівня проводилося вперше в Україні. У турнірі боролися за нагороди переможці всесвітніх ігор, чемпіони світу, заслужені майстри спорту та професійні бійці, серед яких пʼятеро студентів ЛНТУ.
![Спорт](/sites/default/files/inline-images/IMG_9869.jpeg)
Спортсмени нашого університету посіли наступні сходинки на пʼєдесталі: Пасич Іван ст. гр. ФК-41– 1 місце; Солтан Велієв ст. гр. ФКіСм-21- 2 місце; Місюк Андрій ст. гр. ФК-41– 3 місце; Поремчук Іван ст. гр. ФКіС-21– 3 місце; Бондаренко Олексій ст. гр. ФКіСм-21 - 4 місце!
![Спорт](/sites/default/files/inline-images/IMG_9870.jpeg)
![Спорт](/sites/default/files/inline-images/IMG_9871.jpeg)
Щиро вітаємо з відмінним результатом та бажаємо наступних перемог!
Кафедра фізичної культури, спорту та здоровʼя