Спортсмени Луцького НТУ – другі в Спартакіаді міста!

18 березня 2015 року в залі засідань міської ради відбулося підбиття підсумків Спартакіади міста 2014 року. Представники влади, керівники та організатори фізкультурно-спортивної роботи вищих навчальних закладів I-II та III-ІV рівнів акредитації, загальноосвітніх навчальних закладів, підприємств, установ зібралися разом, щоб привітати та нагородити кращих спортсменів. Делегацію від Луцького НТУ склали проректор з науково-педагогічної роботи Олександр Бондарський, завідувач кафедри фізичного виховання Сергій Савчук та голова спортклубу Олександр Панасюк.

Зазначимо, що Луцький національний технічний університет зайняв друге місце в Спартакіаді у підгрупах серед команд другої групи (вищі навчальні заклади ІІІ – IV рівнів акредитації).

Голова комітету по фізичній культурі та спорту Юрій Волинець проаналізував роботу за минулий рік. Він наголосив, що вперше у 2014 році за ініціативи Луцького міського голови в місті проведено ярмарку спорту «Лучани – за здоровий спосіб життя». Було зазначено й те, що за результатами рейтингу територіальних фізкультурно-спортивних організацій області з олімпійських видів спорту за підсумками обласних змагань, а також за підсумками міжнародних та всеукраїнських змагань 2014 року у третій групі місто Луцьк нагороджено за перше місце.

Міський голова Микола Романюк, вітаючи переможців, зауважив, що за всіма досягненнями стоїть щоденна клопітка робота фахівців, тренерів, педагогів, керівників. «У такий непростий час ми не знизили темпів, і це дуже добре. Щира подяка усім ентузіастам та професіоналам своєї справи за працю!», – зазначив він.

Микола Романюк, Юрій Волинець та голова федерації футболу міста Луцька Василь Кохановський нагородили дипломами, кубками й цінними призами переможців спартакіади міста та переможців чемпіонату міста з футболу сезону 2014 року.

Галина МИКИТЮК