17 травня 2024 року на кафедрі фінансів,  банківської справи та страхування ЛНТУ проходила ІІІ Всеукраїнська  інтернет-конференція здобувачів вищої освіти та молодих вчених «Фінанси,  банківська справа та страхування: актуальні питання розвитку, досягнення та інновації».

Конференція

На пленарному засіданні конференції з вітальним словом виступили:

Лютак Олена Миколаївна, проректор з науково-педагогічної роботи та досліджень ЛНТУ, доктор економічних наук, професор;

Ковальська Любов Леонідівна, д.е.н., професор, декан факультету бізнесу та права ЛНТУ;

Дорош Вікторія Юріївна, к.е.н., доцент, завідувач кафедри фінансів, банківської справи та страхування ЛНТУ;

Яріш Олена Валентинівна, завідувач кафедри фінансів та банківської справи, к. е. н., доцент Полтавського університету економіки і торгівлі;

Олексюк Олександр Леонідович, головний економіст відділу кредитування малого та середнього бізнесу Управління малого та середнього бізнесу Волинської обласної дирекції АБ «УКРГАЗБАНК»;

Татарина Марта Петрівна, головний державний інспектор Володимир-Волинської Державної податкової інспекції;

Фредюк Юрій Олександрович, начальник відділу фінансів соціально-культурної сфери Департаменту фінансів Волинської ОДА.

КонференціяКонференціяКонференціяКонференціяКонференціяКонференція

Представлення презентацій та обговорення доповідей учасників конференції відбувалось в онлайн-форматі з використанням платформи Zoom. Тематичними напрямами роботи конференції були:

Секція 1. Україна в умовах воєнного стану: культура, економіка, суспільство, право.

Секція 2. Фінансовий менеджмент: нові виклики в умовах війни, практика та інновації.

Секція 3. Управління публічними та приватними фінансами в Україні: стан і виклики сьогодення.

Секція 4. Фінансовий сектор: міжнародний досвід та національні особливості.

КонференціяКонференціяКонференція

Актуальні доповіді здобувачів вищої освіти, що були розглянуті в рамках конференції, стосувались цифрових валют у майбутньому фінансової системи, фінансування закладів охорони здоров’я та агропідприємств, інвестиційної діяльності та платоспроможності підприємств, ефективних стратегій управління фінансами, міжнародних стандартів ведення банківської справи та маркетингу банків, питань державного дефіциту та мінімальної заробітної плати, розвитку фінансового та страхового ринку України тощо.

КонференціяКонференціяКонференціяКонференціяКонференція

Колектив кафедри фінансів, банківської справи та страхування ЛНТУ дякує всім учасникам за активну участь в роботі конференції і бажає подальших наукових звершень та нових досягнень у житті!

Захід організований в рамках реалізації проєкту AccEnt Прискорення інноваційної діяльності та підприємницької майстерності у закладах вищої освіти.

КонференціяКонференціяКонференціяКонференціяКонференціяКонференція

Кафедра ФБС