Спортсмени Луцького НТУ вдало виступили у складі збірної України з карате на міжнародних змаганнях

14 жовтня в м. Суботіца (Сербія) відбувся чемпіонат світу з карате, в якому у складі збірної команди України брали участь три студенти Луцького національного технічного університету.

У змаганнях боролися за нагороди близько 500 спортсменів з 22-ох країн світу. Наші бійці з України показали, що вони вміють перемагати, завоювавши 28 золотих нагород і посівши в загальному заліку І місце. Спортсмени отримали наступні нагороди: Дмитро Щурук ст. гр. ІМ-61 три золоті відзнаки, Дмитро Пальонка ст.гр. КБ-11 золотих, Олена Цьох ст.гр. ІМ-51 золоту та срібну, доцент кафедри фізичної культури, спорту та здоров’я Олександр Панасюк виборов бронзу.

Вітаємо наших спортсменів з вдалим виступом на змаганнях.

Хочемо подякувати президенту всеукраїнської федерації Японської Асоціації карате (JKA WF) в Україні Крисько Олександру, за надану можливість прийняти участь у чемпіонаті.

Кафедра фізичної культури, спорту та здоров'я