Спортивні досягнення студента факультету КНІТ у 2019 році

У 2019 році студент факультету КНІТ групи КСМ-51м  Владислав Капиш відвідав безліч змагань. Серед них турніри та чемпіонати як Всеукраїнського рівня, так і міжнародні.

Однією із ключових сходинок став Чемпіонат України з французького боксу Сават у місті Харків (лютий 2019 р.). Учасників було чимало – з дев’яти областей України. Змагання були ключовими для формування складу збірної України, яка представлятиме честь на міжнародному рівні змагань. Владислав Капиш вкотре довів свою майстерність і виборов перемогу.

Ще одним важливим етапом для спортсмена була поїздка на міжнародний етап. У місті Пловдів (Болгарія) проходив чемпіонат Світу з французького боксу Сават (березень 2019 р.). У змаганнях взяли участь більше 300 спортсменів із чотирьох континентів світу. Влад Капиш, програвши у півфіналі спортсмену з Перу, посів п’яте місце. Але це тільки дало нову мотивацію і сили рухатись вперед.

Також протягом останнього півріччя пройшла низка турнірів нижчого рівня де наш студент теж себе показав. Були і змагання де Владислав Капиш виступав у ролі судді.

Нагадаємо, що на початку року відбувалось нагородження кращих спортсменів за підсумками попереднього року, де нашого студента теж нагороджували новим званням (майстер спорту України міжнародного класу з кікбоксингу).

Зараз спортсмен продовжує тренуватись і готується до нових етапів. Побажаємо йому успіху у нових звершеннях!

Деканат ФКНІТ