17.03.2023 року в ЛНТУ для здобувачів першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівня вищої освіти ОП Маркетинг, ОП Цифровий маркетинг, ОП Міжнародні економічні відносини та ОП Дизайн гостьовий лектор, гарант ОП Маркетинг Олександр Талько (співзасновник «Талько Консалтинг») провів навчальний тренінг на тему «Започаткування та розвиток власного бізнесу». Захід відбувся за проектом "Прискорення інноваційної діяльності та підприємницької майстерності у закладах вищої освіти"/ "Accelerating Innovation and Entrepreneurial Excellence in Higher Education Institutes" (Accent Project).

ТренінгТренінг

Серед питань тренінгу: як започаткувати свій власний бізнес; які підприємницькі риси необхідні власнику бізнесу; як побудувати організаційну бізенес-структуру; в якому напрямі розвивати започаткований бізнес та інші.

ТренінгТренінгТренінгТренінг

Дискусія здобувачів із лектором на тематику розвитку підприємницьких компетентностей носила жвавий та активний характер, слугувала базою для розвитку у них м’яких навиків (soft skills).

Кафедра маркетингу