Стежками історії: від минулого до сьогодення

Кожна країна пишається своїми самобутніми національними сферами професійного декоративно-ужиткового мистецтва, своїми митцями, майстрами. В кожній країні є свої герої та події, які змінювали хід історії назавжди. Тому надзвичайно важливо знайомити молодь із історичними та сучасними надбаннями нашого краю.

За ініціативи куратора-тьютора академічної групи ОА-21 Ірини Бабіч 30 вересня 2015 року була організована екскурсія до Волинського краєзнавчого музею. Студенти мали можливість ознайомитись із діючими експозиціями, а саме:« Український прапор – символ волі і боротьби»,«Шевченківська світлиця Миколи Куделі»,«Дивосвіт вишивки» та інші.

Зокрема, на виставці «Врятовано для України» студенти зацікавились експонатами історичної та художньої цінності, що завдяки працівникам української митниці не були вивезені за межі кордонів України.

Особлива увага молоді була зосереджена на експозиціях «Герої не вмирають», присвяченій пам’яті Небесної сотні, та «Неоголошена війна. Волинський рахунок», яка інформує про події на сході України. Студенти вшанували усіх учасників боротьби за свободу і незалежність нашої держави, за їх героїзм та відданість Вітчизні та з особливою вдячністю згадали тих, хто, не шкодуючи життя і здоров’я, захищає нині наші рубежі.

Також під час екскурсії відвідувачі оцінили праці художників та майстрів, колекції картин, старовинних речей та унікальних вишивок тощо.

Екскурсія видалась цікавою та повчальною. Екскурсанти отримали задоволення та відчули зв’язок з людьми, що створювали красу нашої рідної землі та боролись за її незалежність.

Ірина Бабіч,
доцент кафедри обліку та аудиту

Вікторія Дорош,
заступник декана факультету