Студент кафедри комп'ютерних технологій
увійшов у десятку кращих ІТ-фахівців України

22-24 березня 2016 року в Харківському національному університеті радіоелектроніки проводився II етап Всеукраїнської студентської олімпіади 2015/2016 навчального року з напрямів «Комп’ютерні науки», «Радіоелектронні апарати», «Метрологія та інформаційно-вимірювальні технології» та спеціальності «Автоматизовані комплекси радіоелектронних виробництв».

У ІІ етапі взяти участь 212 студентів з 38 ВНЗ та 20 міст України – Дніпропетровська, Дрогобича, Жовтих Вод, Запоріжжя, Ірпеня, Києва, Краматорська, Красноармійська, Кременчука, Львова, Луцька, Маріуполя, Мелітополя, Миколаєва, Одеси, Сєверодонецька, Сум, Черкас, Чернігова та Харкова.

Кафедру комп’ютерних технологій у другому етапі представляли студенти груп КНс-21 Вадим Стреха та КН-31 Микола Станіславчук. Вадим Стреха зайняв 10 місце, показавши хороші ґрунтовні знання із вищої математики, об’єктно-орінтованого програмування, баз даних, алгоритмізації та комп’ютерних мереж. Детальніше з результатами олімпіади можна ознайомитись за посиланням: http://nure.ua/uk/kn_news_ua/u-xnure-nazvani-peremozhci-ii-etapu-vseukra%D1%97nsko%D1%97-studentsko%D1%97-olimpiadi/

Також студенти напрямів «Професійна освіта» та «Комп’ютерні науки» взяли участь в першому етапі міжнародної олімпіади «IT ПЛАНЕТА» (http://world-it-planet.org/), яка проходила під егідою міжнародних IT-корпорацій Oracle, Cisco, Google, HuaweiTechnologies, D-Linkтаін.

За підсумками першого етапу олімпіади «IT ПЛАНЕТА» варто відзначити результати таких студентів:

·      Роман Рудинець (КН-31) – конкурс компанії D-Link «Протоколи, сервіси та обладнання» та конкурс компанії СКБ Контур «Програмування: C# і ASP.NETMVC»;

·      Валентин Пшонюк (ПНК-41) – конкурс компанії Oracle «Програмування: Java»;

·      Вадим Стреха (КНс-21) – конкурс «Адміністрування Linux» та конкурс компанії Oracle «Програмування: Java»;

·      Вадим Приймачук (КН-41) – конкурс компанії Cisco «Технології передачі даних в локальних і глобальних мережах».

Колектив кафедри комп'ютерних технологій вітає студентів із отриманими результатами та бажає подальших здобутків у майбутньому. Адже такі результати з огляду на різноманітні фактори є досить хорошими та піднімають як професійний рівень студента так і престиж кафедри, факультету та університету загалом.

Олег Герасимчук,
завідувач кафедри комп'ютерних технологій