Перейти до основного вмісту

Студент Луцького НТУ – чемпіон України
з кікбоксингу

1-4 жовтня 2015 року в місті Павлоград Дніпропетровської області пройшов Кубок України з кікбоксингу серед дорослих та чемпіонат України серед юніорів. В змаганнях взяли участь чоловіки та жінки з 15 регіонів України (25 команд, 318 спортсменів), серед яких було 9 учасників з Луцька. Вони вкотре приємно порадували своїми результатами.

Серед учасників змагань був студент напряму підготовки «Комп’ютерна інженерія» Луцького національного технічного університету Владислав Капиш. Після вагомих здобутків на обласному та державному рівнях у сфері кікбоксінгу серед юніорів він не зупинився на досягнутому і став чемпіоном України вже серед дорослих.

Владислав брав участь у двох видах змагань і в обох показав досить хороші результати: його колекція нагород поповнилася срібною (фулл-контакт) та золотою (лайт-контакт) медалями.

Він довів, що є одним з кращих на спортивній арені і не збирається поступатися своєю першістю. Вітаємо з досягненням і бажаємо нових перемог!