СТУДЕНТ ЛУЦЬКОГО НТУ –
НА ФЕСТИВАЛІ БАРДІВСЬКОЇ ПІСНІ

14-15 травня у Кам’янці-Подільському відбулися вечори авторської пісні під назвою «БардоПоля». На цей захід з’їхалися кращі барди зі всієї України. Впродовж двох днів для кам’янчан та гостей міста виступали Віктор Пашник, Ігор Жук, Ірен Роздобудько, Ігор Білий, Олег Сухарєв, Павло Нечитайло, Яніс Саволайнен, Славко Геник, Юрій Щербик, Славко Полятинчук.

Взяти участь у фестивалі був запрошений і студент факультету комп’ютерних наук та інформаційних технологій Луцького НТУ Владислав Калеников (група КСМ-11). Публіка сприйняла із захватом виконані Владиславом пісні, тому юного барда запросили взяти участь і в наступному році.

Сподіваємося, що до Владислава завітає натхнення і він ще раз гідно представить Луцький НТУ та Волинь на всеукраїнському рівні з новим репертуаром уже в 2017 році.

Алла Оленіч,
художній керівник підрозділу
з організації виховної роботи серед студентів