Студент Луцького НТУ – один із кращих кікбоксерів України

30 квітня3 травня 2015 року в місті Дніпропетровську відбувся чемпіонат України з аматорського кікбоксингу серед юнаків та дівчат, організатором якого була Центральна Рада Фізкультурно-спортивного товариства «Україна».

Волинь представляла команда з 10 учасників: 5 юнаків та 5 дівчат різних вагових категорій. Не зважаючи на те, що наші спортсмени не брали участі у фінальних поєдинках через технічні проблеми, вони виступили на високому рівні, про що свідчить велика кількість нагород.

Студент групи КСМ-11 Луцького Національного технічного університету Владислав Капиш (тренер Микола Мордик) виборов срібну нагороду серед юніорів у ваговій категорії 57 кг. Він брав участь у різних розділах кікбоксингу: лайт, фул та лоу-кік лайт.

Вітаємо з досягненням і бажаємо нових перемог.

Світлана Лавренчук,
асистент кафедри комп’ютерної інженерії