Студент Луцького НТУ - серед призерів всеукраїнської олімпіади КСМ
11-14 квітня 2018 року в Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського проходив ІІ етап Всеукраїнської Олімпіади «Комп’ютерні системи та мережі», у якій взяли участь студенти групи КСМ-41 Луцького НТУ Андрій Нагорнюк та Роман Ілюшик.
Попри перший досвід на олімпіаді, яка включала завдання з кількох базових дисциплін спеціальності, студент кафедри комп’ютерної інженерії Роман Ілюшик таки здобув ІІІ місце в особистому заліку.
Світлана Лавренчук