Студент Луцького НТУ став чемпіоном України з веслування
17-23 травня в м. Дніпро пройшов Чемпіонат України з веслування на байдарках та каное серед юніорів. У змаганнях взяли учать представники з 22 областей України.
До складу Волинської команди увійшов студент групи ІМс-21, заслужений майстер спорту України з веслування на човнах Віктор Свиридюк, який приніс команді три золоті нагороди. За результатами змагань Віктор увійшов до складу збірної команди України.
Вітаємо нашого спортсмена з вдалим виступом на змаганнях, бажаємо йому здоров’я і наступних перемог.
Олександр Панасюк, Голова спортивного клубу Луцького НТУ