Студент ЛУЦЬКОГО НТУ – ЗОЛОТИЙ ПРИЗЕР
ЧЕМПІОНАТУ МОЛДОВИ СЕРЕД БОРЦІВ ДЖИУ-ДЖИТСУ
Староста групи Д-31 факультету будівництва та дизайну Михайло Іщук здобув перемогу в Кишиневі на відкритому Чемпіонаті Молдови з Бразильського джиу-джитсу «BJJ MOLDOVA OPEN 2016» у ваговій категорії 75 кг.
За звання кращого змагалися близько 300 спортсменів з різних країн світу, а саме з України, Молдови, Білорусі, Румунії та Росії.
Змагання відбувалися в спорткомплексі Кишинівського Університету фізичного виховання. Рівень Чемпіонату був досить високий, про що свідчать чимало гарних і запеклих сутичок, в яких хлопці з Луцька вибороли 6 призових місць.
Такі змагання дають можливість спортсменам загартувати себе, поділитися та здобути новий досвід, тому що це представники різних країн і шкіл джиу-джитсу. Це дає можливість спортсмену бачити чиїсь плюси та свої мінуси й вдосконалюватися. Окрім того, ці змагання стали гарною можливістю познайомитись з достойними людьми, поділитись досвідом і просто поспілкуватись.
Золотий призер Чемпіонату Молдови Михайло Іщук провів 4 сутички й отримав блискавичні перемоги у трьох поєдинках больовими прийомами. «Для нашої команди це був перший і доволі успішний досвід виступу на змаганнях такого рівня за межами України. Навички і вміння борців Чемпіонату Молдови приємно здивували. Втім, ми теж показали клас й достойно представили Волинську область на міжнародному рівні», – розповів Михайло Іщук.
Анна Дідух,
асистент кафедри дизайну