Вітаємо студента 2 курсу спеціальності 121 «Інженерія програмного забезпечення» Довгополюка Дмитра з перемогою в Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт «Black Sea Science» за напрямом «Інформаційні технології, автоматизація та робототехніка»!

Іпз

«Black Sea Science» проводиться з метою активізації наукової роботи студентів, залучення здобувачів до участі у наукових програмах.

Другий етап міжнародного конкурсу студентських наукових праць «Black Sea Science 2024» за напрямом «Інформаційні технології, автоматизація та робототехніка» відбувся 25-26.03.2024. Конкурс проводиться щорічно на базі Одеського національного технологічного університету під егідою Black Sea Universities Network та ISEKI-Food Association.

Луцький національний технічний університет цього року представляли:

− Довгополюк Дмитро – студент спеціальності 121 «Інженерія програмного забезпечення» з науковим дослідженням «A remote control system for a robotic device based on Python programming language using sockets and computer vision». Керівники: Ящук А.А., Ліщина Н.М.

− Лотоцький Владислав, Савлук Максим, Рижок Соломія – студенти спеціальності 121 «Інженерія програмного забезпечення» з науковим дослідженням «Transliteration Program «CotoGwa»». Керівники: Суринович О.М., Ліщина Н.М.

− Остапчук Олександр – студент спеціальності 122 «Комп’ютерні науки» з науковим дослідженням «Information system for forecasting the order of raw materials». Керівник: Здолбіцька Н.В.

− Зімич Аліна, Берайя Дмитро – студенти спеціальностей 122 «Комп’ютерні науки» та 123 «Комп’ютерна інженерія» з науковим дослідженням «Digital rebuild invest». Керівники: Багнюк Н.В., Лук’янчук Ю.А.

Іпз Іпз Іпз

За сумою балів Довгополюк Дмитро посів у конкурсі 3-тє місце.

Вітаємо здобувачів та керівників з перемогою в конкурсі та бажаємо подальших наукових звершень!

Кафедра ІПЗ