Студент ТФ виборов бронзу на Чемпіонаті Європи зі змішаних єдиноборств ММА
В Іспанському місті Гваделахара 13 жовтня відбувся Чемпіонат Європи зі змішаних єдиноборств ММА.
У складі національної збірної України студент групи ФК-11 Олексій Бондаренко виборов Бронзову нагороду, провівши два поєдинки з трьох можливих. Першим був представник Греції , чемпіон країни серед аматорів з ММА та класичної боротьби, переможець багатьох Турнірів з ММА та класичної боротьби Герасимос Сіоутис. В першому раунді Бондаренко здобув перемогу больовим на руку. В другому поєдинку Олексій зустрівся з представником збірної Росії, бійцем СК «АХМАТ» Касумом Касумовим - чемпіон Росії , Європи та Світу, дуже досвідчений боєць з рекордом 8-0. Олексій задав дуже конкурентний бій, застосовуючи різні техніки вів боротьбу і мав реальні шанси для перемоги, але не вистачило досвіду. Високий рівень підготовки нашого Олексія відмітили і тренери збірної держави, яку представляв Касум.
Загалом на чемпіонаті збірна України виборола друге загальнокомандне місце.
Вітаємо Олексія з вдалим виступом на чемпіонаті Європи бажаємо здоров’я, успіхів в спорті та навчанні.
Кафедра фізичної культури, спорту та здоров’я