Студентам факультету бізнесу розповіли
про реформи у вищій освіті

Поєднання теорії та практики – запорука успіху. Саме такого поєднання в навчальному процесі дотримуються на факультеті бізнесу Луцького НТУ, організовуючи для студентів не лише проходження виробничої, переддипломної та фахових практик на провідних підприємствах, але й запрошуючи на заняття висококваліфікованих практиків.

7 травня 2015 року для майбутніх менеджерів та економістів практичне заняття, присвячене питанням реформування в сфері освіти,  провела начальник відділу кадрів, вищої освіти та виховної роботи Управління освіти і науки Волинської ОДА Інна Савчук.

Гостя розповіла студентам про зміст та завдання сучасних освітніх реформ, акцентувавши увагу на ролі студентського самоврядування в університеті, автономії університету щодо визначення форми навчання, розробки та введення освітніх програм, надання додаткових навчальних послуг тощо; зміні структури освітньо-кваліфікаційних рівнів відповідно до європейських стандартів; створенні ЄДЕБО та затвердженні ЗНО як основного критерію вступу до ВНЗ.

Інна Савчук розповіла про створення Національного агентства з якості вищої освіти як незалежної установи оцінювання і забезпечення якості вищої освіти, а також про те, що зникла норма, де студенти зобов’язані відпрацювати за направленням три роки, якщо вони навчались за рахунок держави.

Компетентний керівник «озброїла» студентів мудрими порадами, які допоможуть молодим людям адаптуватися до змін в системі вищої освіти та стануть гарантом успішного навчання та працевлаштування.

Окрім того, що запрошена – високопрофесійний та компетентний керівник,  вона є і талановитим педагогом, який дослуховується до думки кожного студента.  Як результат – молодь була в захваті від зустрічі з Інною Савчук та щиро дякувала гості за настанови та цінну інформацію.

Надія Хвищун,
заступник декана факультету бізнесу

Ірина Пушкарчук,
доцент кафедри економіки та підприємництва