Студентам комп’ютерної інженерії Луцького НТУ провели екскурсію на ПРАТ «Едельвіка»

23 травня студенти-третьокурсники, що навчаються за спеціальністю «Комп’ютерна інженерія» під керівництвом к.т.н., старшого викладача кафедри комп’ютерної інженерії та кібербезпеки Миколи Поліщука відвідали ПРАТ «Едельвіка».

Студенти мали змогу побачити процес виробництва тканин та вишиванок, відвідали чимало цехів, познайомилися з новітнім обладнанням, що є на підприємстві, зрозуміли, як здобуті ними знання можна застосовувати на практиці.

Представниця підприємства показала процес виробництва: від нитки до готового виробу в магазині, розповіла про комп’ютерну техніку та програми, якими користуються на підприємстві, про взаємодію із замовниками, відповіла на питання студентів.

Екскурсія була цікавою, пізнавальною і залишила по собі багато позитивних емоцій.

Світлана Лавренчук, к.т.н., старший викладач кафедри КІ та КБ