В ЛНТУ відбулася презентація програми практики для студентів, яку пропонують нові партнери університету – польське агропідприємство PRIMAVEGA.

Онлайн-зустріч відбулася за співорганізації заступника декана факультету аграрних технологій та екології Марії Августинович та відділу міжнародних зв’язків ЛНТУ.

Основним спікером заходу виступив директор з виробництва Василь Кунинець. Він представив компанію та окреслив її пріоритетні напрями діяльності. Крім того, акцентував увагу молоді на умовах проходження практики та навіть можливості паралельно навчатися у польському ЗВО.

практикапрактикапрактика

Зазначимо, що PRIMAVEGA - група виробників овочів, представлена на ринку з 2012 року. Компанія має багаторічний агротехнічний досвід та постійно розширює знання та можливості, співпрацюючи з науковими організаціями, що сприяє зростанню компетенцій у галузі вирощування, зберігання та пакування листових овочів.

Цікаво, що стажування охоплює лекції польської мови, а також теоретичні заняття з агрономії, процесів, забезпечення якості, інновації, адміністрації.

Практична частина охоплює роботу на місцях: садження та підливання продуктів; збір та пакування продуктів; виконання інших діяльностей наприклад, розвантаження та завантаження розсади на терені господарства, доглядова діяльність, інтервенційні завдання з метою підтримання порядку.

Тривалість практики: 6 днів на тиждень. Час виконання завдань: 6 – 12 г на день (з перервами). Неділя - зазвичай вільний від практики день (в разі виконання практики в неділю, вихідний забезпечується протягом тижня).

Василь Кунинець розповів також про умови винагороди. Зокрема, середня ставка за сезон 2023 складала 33,42 zł брутто/год. Крім того, програма передбачає виплати премій, розрахунок акордових та додаткові заохочення.

А ще, компанія гарантує проживання у кімнатах для 2/4/6 осіб, кухні обладнані необхідною побутовою технікою, ванні кімнати з душовими та туалетами, автоматичні пральні машини та безкоштовний WI-FI доступ до Інтернету. Працівників забезпечують захисним одягом та засобами індивідуального захисту, безкоштовним транспортом з місця проживання до місця проходження практики, медичною опікою, допомогою перекладача,  можливістю взяти відпустку, безкоштовним разовим харчуванням впродовж робочого дня та доступом до води без обмежень, допомогою при відкритті банківських рахунків та реєстрації SIM-карт та розважальними екскурсіями, турнірами та корпоративами.

практикапрактикапрактикапрактика

Найбільш цікавими та актуальними для студентів є навчальні переваги, адже нині тривають тристоронні перемовини ЛНТУ та PRIMAVEGA з Краківським сільськогосподарським університетом ім. Гуго Коллантая для налагодження подальших можливостей здобувачів навчатися в рамках академічної мобільності. Таким чином, студенти матимуть можливості отримати сертифікат внутрішнього аудитора Global G.A.P; зарахування вибраних предметів; можливість дуальної освіти – денне навчання в польському університеті.

Наприкінці зустрічі із вітальним словом до молоді звернувся директор агропідприємства PRIMAVEGA Кшиштоф Ружицький, побажавши успіхів в усіх починаннях та закликав доєднуватися до великої команди компанії.

практикапрактикапрактикапрактика