Студентам Луцького НТУ подарували інтерактивну дошку

У Луцькому національному технічному університеті сьогодні велике свято – 10-та річниця отримання статусу національного. В рамках відзначення ювілею, студенти та викладачі підготували низку святкових презентацій, зустрічей та флешмобів.

До виру святкових подій долучився й факультет машинобудування. Студенти на чолі із деканом МБФ Сергієм Пустюльгою і подарунки отримували, і музикою насолоджувалися й безкоштовним морозивом смакували. Натомість головною метою заходу стала зустріч здобувачів освіти із успішними випускниками Луцького НТУ, а саме машинобудівного факультету.

Передусім, усіх присутніх привітав декан МБФ Сергій Пустюльга, який наголосив, що отримання статусу національного університету – нелегка справа і це звання варто підтримувати й гідно представляти заклад на освітній арені.

«Ми повинні ще багато працювати й намагатися зробити так, щоби університет дійсно відповідав цьому високому статусу Луцького національного технічного університету. Повірте, у 2008 році ми отримували статус національного і тоді це було дуже складно. В цей день і для студентів, і для випускників, і для викладачів і я хочу зичити щасливих Великодніх свят, бути міцними духом і налаштованими на позитив, жити в радість і щоб у вас все вдавалося», - зазначив декан.

Потому із вітальним словом виступив проректор із науково-педагогічної роботи Валентин Талах.

«Цього року ми одночасно святкуємо і Благовіщення, і Великодні свята, і річницю надання нашому університету статусу національного. Дійсно, 4 назви змінилося університету впродовж років його існування. В нас є чотири дати, коли ми зявлялися на світ у різних іпостасях. Сьогодні ми відзначаємо десяту річницю й цього рівня було дуже важко досягти і отримати такий поважний статус. Ми зробили впевнений крок до вступу у суспільство, що називається вищою освітою. Але ще більшим завданням для нас є у цьому клубі закріпитися і з честю нести велике звання. На вас і нас покладається дуже велика надія, аби показати, що ми справді є національним університетом, а ви - його випускниками. Вітаю вас зі святом, щасливого студентського життя і успіхів у ваших майбутніх починаннях», - підкреслив проректор, звертаючись до студентів.

Долучилися до святкування й доволі поважні гості, адже привітати студентів і викладачів прийшли випускники ВИШу, які нині обіймають керівні посади на підприємствах Луцька та Волині. Зокрема, директор департаменту стелажів високого складування компанії Модерн-експо Андрій Литвиненко та головний інженер компанії Модерн-експо Андрій Міхєєв, віце-президент Волинського Автомобільного Клубу Сергій Прозоровський та директор із розвитку підприємства «Продмаст» Сергій Іванюк.

Крім того, у рамках відзначення свята, Сергій Іванюк урочисто передав кафедрі автомобілів та транспортних технологій інтерактивну дошку.

Натомість, випускник машинобудівного факультету, поет, бард-виконавець, митець-волонтер Микола Більшевич виступив із музичним вітанням.

Почесних гостей ВИШу відзначили подяками від колективу МБФ за постійне піклування та допомогу у створенні сучасної матеріальної бази факультету, активну участь у формуванні траєкторій професійної підготовки майбутніх фахівців, кропітку роботу задля утвердження позитивного іміджу машинобудівного факультету на теренах України та Європейського Союзу.

Насамкінець, усіх присутніх почастували морозивом ТМ «Лімо», яку сьогодні в університеті представляв випускник В. Малиха. Потому студентів та викладачів навчального закладу запросили протестувати справжній симулятор автомобіля.

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Автор фото (більше за посиланням: https://www.facebook.com/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab=album&album_id=964194660401251) – Олександра Містюк