СТУДЕНТАМ ЛУЦЬКОГО НТУ ПОКАЗАЛИ ДИВА ВОЛИНІ

Для студентів факультету екології та приладо-енергетичних систем 16 травня презентували документальний фільм «Сім природніх чудес Волині».

Показ відбувся з ініціативи завідувача кафедри екології Василя Іванціва, який запросив на зустріч зі студентами автора ідеї та керівника проекту – голову Волинського туристичного клубу «Ми» Руслану Мельник. Саме Волинський туристичний клуб «Ми» та творче об’єднання «По Віт Ру» працювали над створенням фільму.

Руслана Мельник розповіла студентам про роботу над фільмом. Так, зйомки тривали чотири роки, знято було аж 50 годин матеріалу. До роботи були залучені фахівці кінематографу, наукові співробітники, працівники лісових господарств. Зйомки проводилися в різні пори року і в складних умовах, а для ідеальних кадрів були використані квадрокоптер та апаратура для підводних зйомок. Текст до фільму майстерно прочитала екс-директор Волинського радіо Галина Старкевич.

Тривалість фільму – одна година і одна хвилина, а йдеться в ньому про такі перлини волинської природи як Черемський природний заповідник, Шацький національний природний парк, Національний природний парк «Прип’ять-Стохід», Ківерцівський національний природний парк «Цуманська пуща», загальнозоологічний заказник «Зубр», пам’ятку природи «Оконські джерела», ботанічний заказник «Воротнівський», ландшафтний заказник «Нечимне».

Після перегляду фільму Руслана Мельник зробила для студентів не менш цікавий анонс: триває робота на англомовною версією цього фільму та з’явилася ідея створення ще однієї туристичної візитівки Волині – «Сім загадок Волині».

Галина Мартинюк