Студентам Луцького НТУ запропонували дисципліни на вибір

Викладачі Луцького НТУ Презентували свої дисципліни для студентів-першокурсників. Зауважимо, що віднедавна університет перейшов на формат освіти, де 60 % дисциплін є обовязковими до вивчення, а інші 40 % - студенти можуть обрати за бажанням.

Так, за прихильність студентів та для того, аби саме їхній предмет обрали до вивчення, викладачам довелося серйозно поборотися.

Представники кожної з дисциплін, відданих на вибір, розповіли про її особливості, актуальність та необхідність. Історія, право, фінанси, іноземна мова, культура, фізкультура, інженерія, маркетинг, екологія, енергомодернізація, архітектура – ці та багато інших понять, дані на розгляд студентам, аби вони обрали для себе найактуальніші та найпотрібніші предмети.

Задля привернення уваги студентів до своїх дисциплін, викладачі розповідали про те, чому саме їхню спеціальність варто вивчати, показували слайд-шоу, демонстрували відео ролики та застосовували харизматичні трюки.

«Знання іноземної мови – це сила, а незнання – робоча сила!», - таким висловом завершила презентацію Наталія Киселюк, аби краще донести студентству важливість вивчення іноземної мови, особливо в країні, яка має європейське спрямування.

Спеціально для презентації економічних дисциплін Ігор Кривов’язюк написав авторську поезію, а Валентин Талах запропонував 200 гривень тому, хто дасть правильну відповідь на озвучену ним задачу. Після того, як ніхто з присутніх не знайшов рішення, проректор пожартував: «Так от. Всі, хто запишуться до мене на фінансову грамотність – я навчу як правильно рахувати гроші, і дурити людей!».

До слова, студенти мають час для роздумів до 10 квітня. В цей проміжок відбудеться анонімне анкетування, за результатами якого, 23 квітня, й будуть розподілені навчальні дисципліни.

Олена Третяк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Більше фото тут: https://www.facebook.com/pg/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab=album&album_id=1208122046008510&__tn__=-UC-R