Студентам презентували історичну ретроспективу діяльності Луцького НТУ

11 квітня 2018 року студенти факультету обліку та фінансів привітали Луцький НТУ із 10-ю річницею надання університету статусу національного.

У рамках святкування цієї річниці на факультеті обліку та фінансів відбулася презентація історичної ретроспективи діяльності навчального закладу. Доцент кафедри гуманітарних наук та права Ірина Сушик розповіла студентам про основні етапи становлення університету та внесок кожного з очільників навчального закладу в його розвиток, про спільні досягнення колективу в період здобуття статусу національного.

Окремо лектор зупинилася на сучасній історії Луцького національного технічного університету. Пізнавальною для студентів була інформація про участь Луцького НТУ в міжнародних проектах, програмах, грантах, академічну мобільність, діяльність студентського самоврядування та іноземних студентів, які навчаються у виші. Аудиторія слухачів відчула себе частиною сучасної історії ВНЗ.

Доцент кафедри гуманітарних наук та права Ірина Сушик

Заступник декана з виховної роботи Наталія Мостовенко