Студентам розповіли про особливості професії
страхового агента
З нагоди 20-ї річниці факультету бізнесу 8 квітня 2015 року відбулася зустріч студентів факультету із директором ПП «Альянс РК», який провів лекційне заняття на тему: «Особливості страхового ринку в Україні». Віктор Гуль закінчив Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки, а зараз – аспірант кафедри економічної теорії та міжнародної економіки Луцького НТУ.
Лектор розповів студентам про особливості професії страхового агента та поділився секретами успіху в цій сфері.
Віктор Іванович наголосив, що діяльність страхового агента передбачає постійний контакт з людьми. Ведення переговорів щодо продажу страхових послуг є складними для розуміння, тому дуже важливо, щоб спеціаліст мав хороші комунікативні навички, вмів працювати з інформацією, слухати і переконувати.
Зацікавила студентів розповідь про різноманітні аспекти страхового бізнесу в Україні. Молодь отримала чимало корисної інформації, яка в майбутньому їй стане у нагоді.
Наталя Галазюк,
доцент кафедри економічної теорії
та міжнародної економіки