СТУДЕНТАМ РОЗПОВІЛИ ПРО ПРОФІЛАКТИКУ
ПОБУТОВИХ ЗАХВОРЮВАНЬ

На кафедрі автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій 26 вересня відбулась зустріч із лікарем-інтерном шкірвендиспансера Оксаною Цісар.

Під час лекції доповідач розповіла про найбільш поширені захворювання останніх років в Україні та їх профілактику.

Лікар-інтерн звернула особливу увагу на захворювання, якими можна захворіти в побуті, такі як сифіліс, педикульоз, короста.

Для студентів були цікавими питання бесіди про тенденції зміни захворювань протягом останніх років, прояви хвороб та методи захисту від них.

Не залишилися без уваги питання вартості обстеження та частоти його проходження з метою профілактики.

Присутні мали змогу дізнатися про те, на яких стадіях захворювань вони повністю виліковуються.

Не оминули на зустрічі питання про вплив шкідливих звичок і вживання енергетиків на термін лікування захворювань.

Леся Федік,
доцент кафедри АКІТ