Студентів ЛНТУ навчають роботодавці: лекція від техексперта «ВІЛІЯ»

Днями студенти-старшокурсники спеціальностей «Агроінженерія» та «Агрономія» мали нагоду прослухати лекцію від практика, який уже протягом десятка років працює в аграрній сфері.

фотофотофото

Так, здобувачі ФАТЕ зустрілися з гостьовим лектором, заступником керівника департаменту аграрного виробництва з технічних питань ТзОВ Волинь-зерно-продукт Русланом Ференцом. Він провів лекцію майбутнім фахівцям агарного виробництва на тему «Використання сучасної техніки та обґрунтування вибору сучасних машинно-тракторних агрегатів для виконання технологічних операцій по вирощуванню сільськогосподарських культур. Особливу увагу гостьовий лектор звернув на доцільності застосування технологій точного землеробства, які допомагають планувати, контролювати, виконувати та аналізувати сільськогосподарську діяльність протягом року.

фотофотофотофотофотофотофото

Наприкінці лекції у студентів була нагода подискутувати із гостем на теми, що їх найбільше зацікавили та обговорити сучасні проблеми України у сфері агроінженерії.

фотофотофото