Студентів Луцького НТУ запрошують на фестиваль-конкурс «ОБЕРІГ – 2019»

Впродовж 7-9 листопада 2019 року у Луцьку, вже втретє, відбуватиметься відновлений Всеукраїнський фестиваль-конкурс авторської пісні та співаної поезії «ОБЕРІГ-2019».

Девіз фестивалю, кажуть організатори, незмінний - «Без цензури, без халтури».

8 листопада о 15:00, у приміщенні актового залу навчального корпусу «В» СНУ ім.. Лесі Українки, відбудеться благодійний концерт за участю знаних в Україні виконавців жанру авторської пісні та співаної поезії. Для глядачів виступатимуть: лідер гурту «СКАЙ» Олег Собчук; кобзар Тарас Силенко; переможець «ОБЕРЕГУ-2017» Зиновій Медюх; актор монотеатру «КУТ» Володимир Смотритель; лауреат минулорічного фестивалю Богдан Дощ; волинські «солов’ї» Юрій Поліщук і Микола Більшевич та багато інших.

Запрошуємо студентський соціум та колектив Луцького НТУ долучатися до мистецького заходу!

Зазначимо, що завданнями, які ставить фестиваль є: пошук та підтримка молодих талановитих виконавців у жанрі авторської пісні та співаної поезії; вдосконалення виконавської майстерності; створення якісного музичного продукту для програм радіо, телебачення, концертних організацій.

До участі у конкурсі запрошуються молоді виконавці (від 16 років) – із творами на власні україномовні тексти (авторська пісня), а також виконавці, які мають музичні твори на вірші українських поетів, або ж інтерпретації народних пісень (співана поезія).