Наші люди – у всьому світі! Студентка третього курсу бакалаврату ОП «Екологія» гр. ЕОС-31 Анастасія Кедрич, перебуваючи у Королівстві Швеція, пройшла виробничу практику, планову для третьокурсників, в комуні свого перебування, у фірмі«Kalmar VattenAB», що спеціалізується на питаннях очищення води.

Студентка-еколог стажувалася у галузі новітніх водоохоронних технологій, про її роботу навіть написали місцеві медіа.

Екологія

Анастасія Кедрич майже шість тижнів проходила стажування в «Kalmar VattenAB». Вона навчається за програмою бакалавра з екології в Луцькому національному технічному університеті в Україні. Як зазначила вона у своєму інтерв’ю, усі співробітники намагалися допомогти, коли вона чогось не розуміла або виникали запитання. Це дуже допомогло під час стажування.

Найбільше запам’яталися відвідини водно-болотних угідь, робота у лабораторії, інвентаризація дерев і перевірки якості води на місцевому ставку. Після завершення освіти в ЛНТУ Анастасія хотіла би продовжити навчання в університеті Швеції в своїй галузі екології та розвиватися в цьому напрямку.

Екологія Екологія

На кафедрі екології підтримують студентів, які шукають нові можливості розширення горизонтів навчання у галузі природоохоронної діяльності та активно сприяють міжнародній академічній мобільності наших здобувачів.

Кафедра екології