СТУДЕНТКА ФАКУЛЬТЕТУ БІЗНЕСУ
ЗДОБУЛА ДИПЛОМ І СТУПЕНЯ В КОНКУРСІ
НАУКОВИХ РОБІТ

29 березня 2017 року в Харківському державному університеті харчування та торгівлі відбулась підсумкова науково-практична конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу з природничих, технічних і гуманітарних наук з напрямку «Економіка та управління в сфері торгівлі». Студентка IV курсу напряму підготовки «Економіка підприємства» Олена Аухімік під керівництвом завідувача кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Любові Ковальської здобула диплом І ступеня.

На конкурс було представлено понад 90 робіт з різних куточків України. Проте до підсумкових змагань у ІІ турі змогли пройти лише 20 представників з таких ВНЗ як НТУУ «Київський політехнічний інститут» ім. І. Сікорського, Житомирський ДТУ, ДВНЗ «Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана», Львівський торговельно-економічний університет, НТУ «Харківський політехнічний інститут», Харківський державний університет харчування та  торгівлі, Хмельницький НУ, Одеський НПУ, ВНЗ «Університет ім. Альфреда Нобеля», Херсонський НТУ, Миколаївський національний унісерситет ім. В.О. Сухомлинського, Донецький національний університет економіки і торгівлі ім. М. Тугана-Барановського, Кременчуцький національний університет ім. М. Остроградського, Харківський навчально-науковий інститут ДВНЗ «Університет банківської справи», Дніпровський національний університет ім. О. Гончара.

Протягом конференції молоді науковці мали змогу обмінятися інформацією про заклад, де навчаються, поділитися враженнями та особистим досвідом.

Конференція проходила в творчій та дружній атмосфері. Студенти давали поради один одному, а також намагалися розвіяти напругу та зосередитися перед виступом. Члени конкурсної комісії з повагою та розумінням віднеслися до учасників.

Висловлюю вдячність кафедрі підприємництва, торгівлі та біржової діяльності за таку можливість отримати безцінний досвід та поспілкуватися з представниками наукового осередку з інших вишів.

Олена Аухімік,
студентка IV курсу напряму підготовки