СТУДЕНТКА КАФЕДРИ ДИЗАЙНУ ЛУЦЬКОГО НТУ
ОТРИМАЛА ПЕРЕМОГУ

28 квітня у стінах Київського національного університету технологій та дизайну відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напряму «Легка промисловість». Представником від кафедри дизайну була студентка групи Дм-51 Наталія Музика (спеціалізація «Дизайн одягу»).

Наталія презентувала на пленарному засіданні КНУТД результати наукової роботи на тему «Дизайн військової форми України: теоретичні аспекти проектування». Керівник – доцент кафедри дизайну Наталія Скляренко.

У її дослідженні вперше здійснено комплексний аналіз теоретичних та практичних аспектів дизайну військової форми України, обґрунтовано експериментальні можливості конструювання військового костюму України в контексті інновацій технічного характеру. Наталія Музика дослідила історію виникнення спеціальних тканин для військового вбрання, розкрила сутність структурно-композиційної організації військового костюму України та визначила інноваційні тенденції у формуванні воєнного одягу. В роботі висловлено пропозиції покращення української військової форми на рівні структури костюма, новітніх технологій та матеріалів, а також вдосконалення естетики зовнішнього вигляду.

За підсумками ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напряму «Легка промисловість» Наталя Музика отримала диплом ІІІ ступеня. А керівник Наталія Скляренко нагороджена грамотою, яку особисто вручив ректор Луцького НТУ Петро Савчук.

Наталія Скляренко,
доцент кафедри дизайну