8 квітня 2024 року, в рамках заходу Job Shadow Days, студентка групи ОП-41 Анна Кондратюк, з метою розвитку професійних якостей, навчання на робочому місці та ознайомлення з особливостями майбутньої професії, провела ознайомлення з роботою бухгалтерії ТОВ «ВЕРБА-ВВ».

Облік

Дане підприємство є одним із найбільших у Волині виробників та експортерів деревообробної продукції: піддонів різних моделей, пелет, обрізної дошки тощо. Керує даним підприємством випускниця спеціальності «Облік і оподаткування» Луцького національного технічного університету Тетяна Полячук.

В практичній обстановці студентка мала змогу спостерігати за роботою головного бухгалтера товариства Наталії Поліщук та ознайомитись з особливостями її посадових обов’язків.

Протягом робочого дня також відбулось вивчення особливостей організації роботи бухгалтерії та облікового процесу, що притаманні саме деревообробним підприємствам. Студентка ознайомилась з процесом документального оформлення отримання деревної сировини, її зберігання на складах, відпуску у виробничий процес та отримання вже готової продукції на склади тощо.

Облік

Анна Кондратюк (студентка): «Це був надзвичайно цікавий та корисний досвід. Мені вдалось побачити зсередини роботу колективу бухгалтерії великого підприємства. Лише так можна особисто зрозуміти наскільки це складний та важливий процес, загальна ефективність якого залежить від роботи кожного окремого бухгалтера».

Наталія Поліщук (головний бухгалтер): «Ми вперше беремо участь у такому заході. Нам було цікаво поспілкуватись з майбутніми бухгалтерами, які вже за рік-два прийдуть працювати і до нашого колективу також.  Їхній рівень знань особливостей процесів обліку і оподаткування свідчить про високу якість підготовки бухгалтерів у ЛНТУ».

Дякуємо колективу ТОВ «ВЕРБА-ВВ» за гостинну зустріч та можливість отримання студентами спеціальності «Облік і оподаткування» практичних навичок.

Кафедра обліку і аудиту