Ангеліна Лук'янчук, магістерка спеціальності «Освітні, педагогічні науки», стала учасницею школи EU Study Days 2024.

Проект Study Days/Єврошколи-2024 дав можливість більше дізнатися про Європейський Союз та відносини між ЄС та Україною від провідних європейських та українських спікерів-експертів.

ФЦОСТ ФЦОСТ

«Досвід участі у школі EU Study Days став для мене надзвичайно пізнавальним та цінним. Протягом усіх днів навчання я набула важливих знань про європейську інтеграцію, політику Європейського Союзу та сучасні виклики, що стоять перед Європою»,- розповідає студентка.

Участь у школі EU Study Days також вплинула на розуміння місця України у європейському контексті: «Захоплюючі дискусії та взаємодія з представниками інших країн дозволили мені поглибити знання про важливість євроінтеграційних процесів для майбутнього нашої країни».

ФЦОСТ ФЦОСТ

Найбільше дівчину вразили практичні заняття та інтерактивні вебінари, які дозволили не лише засвоїти теоретичний матеріал, а й застосувати його на практиці.

Завдяки цьому студентка отримала цінні навички спілкування, лідерства, тимчасового управління, вміння приймати рішення та адаптуватися до змін, а також навички роботи в команді.

ФЦОСТ ФЦОСТ

«Я вважаю, що ці навички, беззаперечно, будуть корисними в моєму майбутньому кар'єрному шляху, допомагаючи мені досягати успіху в будь-якій сфері діяльності.

Щиро дякую організаторам за можливість взяти участь у такій захоплюючій та корисній події. Школа EU Study Days стала для мене надзвичайно цінним досвідом, який надихнув та збагатив моє життя», - додає Ангеліна Лук'янчук.

Відділ іміджу та промоції