Студентка ЛНТУ Катерина Вавринюк стала учасницею міжнародної літньої школи VINCI Dive into Science, що відбувалася на базі факультету технологічних наук Сілезького університету (Польща).

Польща

Міждисциплінарна літня школа згуртувала молодь у базових та поглиблених курсах з фізики, хімії, інформатики та матеріалознавства і дозволила студентам набути нових професійних навичок та цікавих знайомств.

Про особливості Сілезької літньої школи, наукові тенденції та нові можливості для молоді  розповідає студентка першого курсу магістратури спеціальності Комп’ютерні науки Катерина Вавринюк.

«З 3 по 21 липня я брала участь у міжнародній літній школі «VINCI–diveintoscience». Під час участі у ній, я працювала над дослідженням теми біометричних методів ідентифікації та верифікації особи. Програма школи надала глибокий інсайт у принципи і технології, які використовуються для впізнавання особи за унікальними фізичними або поведінковими характеристиками», - розповідає здобувачка.

ПольщаПольщаПольща

Дівчина додає, що участь в літній школі дозволила їй ознайомитися з останніми тенденціями у сфері штучного інтелекту і глибоких мереж, а також поглибити свої знання у програмуванні з використанням Python.

«Позакласна активність була також незабутньою частиною цієї програми. Екскурсія до вугільної шахти Гвідо надала можливість побачити історичний контекст видобутку вугілля. Також мандрівка до Кракова та клас з польської культури дозволили поглибити знання про багату культуру і історію Польщі, що стало додатковим джерелом інтелектуального і культурного збагачення», - зауважує Катерина Вавринюк.

ПольщаПольща

«Літня школа «Vinci - dive into science» надала мені безцінний досвід і я щиро вдячна організаторам за можливість брати участь у цій стимулюючій та навчальній програмі, а також за можливість зустріти чудових людей з різних країн світу», - підсумовує студентка.

Польща