У Луцьку відбувся Чемпіонат Луцька з легкої атлетики серед студентів. Команда ЛНТУ гідно виступила та виборола ряд нагород.

Підтримати спортсменів на стадіоні «Авангард» прийшли декан факультету цифрових освітніх та соціальних технологій Галина Герасимчук, доценти кафедри фізичної культури, спорту та здоров’я Ігор Бакіко та Сергій Савчук.

Спорт Спорт Спорт

За результати двох днів змагань, наша студентка Надія Хмілевська виборола перемогу на дистанції 800 м, а напередодні здобула третє місце на дистанції 1500 м.

За крок до призової трійки зупинилися :

Гамаюн Юлія (800м)

Найдюк Павло (200м)

Чусов Артем (200м)

Спорт Спорт Спорт

Загалом участь в легкоатлетичних змаганнях брали майже 200 спортсменів з 16 закладів освіти.
Наші студенти ЛНТУ у напруженій боротьбі вибороли золоті, срібні та бронзові нагороди.

Готуємося до Всеукраїнської Універсіади, яка невдовзі відбудеться в Білій Церкві.

Спорт Спорт Спорт Спорт Спорт

Надія Боровська, кафедра ФКСЗ